Závody v tanečním sportu 2024

Autor: Stacionář
Aktualizováno: 19 kvě 2024

Závody v tanečním sportu

Taneční sport pod Hnutím speciálních olympiád se pomalu rodí a u toho nesměli naši tanečníci chybět!

Soutěže se zúčastnilo 12 sportovců z našeho stacionáře, kteří porotě předvedli celkem 4 nové choreografie.  Všechny choreografie byly perfektně zatančené a odborná porota nemohla jinak, než všechny choreografie ocenit zlatou medailí. Celkem si sportovci do Trutnova z Obříství přivezli 18 zlatých medailí!!! 

* Skupinový tanec v kategorii specializovaných tanců zatančilo 11 tanečníků a jedna unified partnerka (Alča) = choreografie: Cowboy = 1. místo.

* Skupinový tanec v kategorii hudební umění zatančila Julie Krouzová, Jan Tásler a unified partnerka (Alča) s choreografií Tanec s šátky, Metallica = 1. místo.

* Tanec dvojic v kategorii hudební umění zatančila Marta Bazsóová a Robin Teichmann s choreografií Hříšný tanec=1. místo.

* Sólový tanec v kategorii hudební umění perfektně a s vekou ladností zatančila Lucie Sixtová s choreografií Titanic = 1. místo.

 

Podmínky pro nominaci na světové hry v Turíně splnily dva kluby, náš stacionář se dvěmi choreografiemi a SK Ježci. Při losování byla vylosována skupina SK Ježci s choreografií Tarzan. Marta Bazsóová s Robinem Teichmannem se  stali náhradníky.

 

Upoutávka